Yenilikçi ve etkin bir dokunuş.

Eylül Pharma, patentli markalar olan NaturAren, Umay Aydın ve Scab-eks’ e ait ürünlerin üretimi ve dağıtımı faaliyetlerini yürüten tamamen yerli bir ecza kuruluşudur.

Kurumsal yolcuğuluğumuzun başlangıcı; kimyasal ürün ve uygulamaların insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri ve yanlış ürün kullanımına bağlı artan sağlık problemleri neticesinde tüketici profillerinin son zamanlarda doğaya, doğala ve öze döndüğünü fark etmemizle başladı. Dolayısıyla kullanıcıların doğal içerikli organik ürün arayışları firmamızın hareket noktası haline geldi.

Buradan hareketle bitki veya kimyasallardaki etken maddelerin tayinleri, kullanım alanları, etkileri, birbirleriyle veya herhangi bir madde ya da hastalıkla etkileşimlerini inceleme ve belirlemeye yönelik uzun süren çalışmalar yürütmeye başladık. On üç yıllık uzun araştırmalar ve alandaki deneysel tecrübelerimiz neticesinde herhangi bir koruyucu, dağıtıcı ya da renk maddesi kullanmaya ihtiyaç duymadan zengin içerikle tamamen doğal ürünler geliştirmek üzere 2019 yılında ilk üretim faaliyetlerimize başladık.

Firma olarak temel misyonumuz; yetkin olmayan eller tarafından üretilen etkinliği olmayan ürünlerin piyasada sebep olduğu ürün kirliliğine uzman eczacı dokunuşuyla son vermek ve etkinliği kanıtlanmış ürünlerle piyasaya yeni, sağlıklı ve doğal bir soluk getirmektir. Bu amaca yönelik olarak NaturAren ve Umay Aydın adları altında anne bebek bakım ürünleri, özel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, güneş ürünleri, yüz yıkama ürünleri, göz çevresi ürünleri ve ayak bakım ürünleri gibi farklı kategorilerde birçok ürünü hizmete sunmaktayız. Avrupa standartlarında üretim yapan Eylül Pharma, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlerken; bir yandan da uzman kadrosu eşliğinde yeni ürünler geliştirmeye yönelik Ar-Ge çalışmalarını da sürdürmektedir.

Üretim merkemizde tüm ürünlerimiz işinin ehli uzman eczacılarımız tarafından sadece bitki ekstreleri ve cold press yöntemle elde edilmiş doğal yağlar kullanılarak benzersiz formüllerle üretilmektedir. Bilgi birikimi, tecrübe ve yetkinlikle yürütülen Ar-Ge çalışmaları sonucunda formülize edilmiş ürünlerimizde SLS, paraben, koruyucu ve renklendirici madde ve parfüm gibi cilde zararlı maddelerin kullanılmamasına yüksek özen göstermekteyiz.

Eylül Pharma ürünlerinin tek satış ağı paydaşı olduğumuz eczanelerdir. Ürünlerimiz; ilaçların saklama koşullarına uygun şekilde herhangi bir ısıya veya neme maruz kalmadan saklanması, alıcılara kalite ve etkinlik açısından güvenilir bir şekilde ulaşması amacıyla sadece eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Hali hazırda aralarında Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon, Şanlıurfa, Şırnak gibi çeşitli bölgelerden toplam 26 şehirdeki bayi eczanelerimizde ürünlerimizi satışa sunmuş bulunmaktayız. Ürünlerimizi 81 ilin tümünde satışa sunmak üzere bayi görüşmelerimiz sürmektedir.

Araştırma ve eğitim faaliyetleri, kalite-kontrol, etkili iletişim ve müşteri memnuniyeti kuruluşumuzdan itibaren firmamızın temel ilke ve değerlerini oluşturmaktadır.

Üretimde geldiğimiz nokta kullanıcı yorum, dönüş ve talepleri üzerine harcadığımız yoğun mesaiyle yakından ilgilidir. Üretim bandından son kullanıcıya ulaşana kadar tüm sürecin sorunsuz işlemesi firmamızın temel politikasıdır.

Geniş ve yenilikçi ürün portföyüyle Eylül Pharma; ederinden fazla ödemeden daha sağlıklı ve gerçek doğal bir yaşam sürmenize yardımcı olmak için çalışmalarını büyük bir özveri ile sürdürmektedir.

Eylül Pharma her ürününü sizlerin sağlığı için özenle ve tamamen bitkisel içerikler barındırarak hazırlamaktadır.

Eylül Pharma

Uzman Kadromuz

Sibel Aydın

Uzman Eczacı - Kurucu

Tevfik Aydın

Uzman Eczacı - Kurucu

?

?

Bayi Eczane Görüşleri

Header & Footer BuilderYou can create header layouts that you want easily and use them for different purposes
Clean DesignLight colors are combined together to bring a simple and beautiful designs for any purpose like freelancers, agencies and much more.
Amazing SpeedWell organised template hierarchy offers incredibly fast loading time.
Powerful ShopStart selling your products in some great looking grids, with plenty of options that can be mixed together.
70+ ElementsAmazing elements ready for use in the front-end page builder Elementor, everything drag & drop.
Shape DividersA very powerful feature added to the section offers a very beautiful way to create your pages with amazing layouts on the top of the section or at the bottom.

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

No products in the cart.

Return To Shop
0
 • 01Shopping Cart
 • 02Ödeme
 • 03Order completed
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşAlışverişe Dön

  NaturAren

  Yılın En Doğal Cilt Bakım Ürünleri Markası

  Play Video