Neden NaturAren?

Neden NaturAren?

Yetkin olmayan eller tarafından sadece piyasada yer edinmiş hiçbir etkinliği olmayan çok farklı fiyat aralıklarında ama etkinlik noksanlığına, piyasadaki ürün kirliliğine bir uzman bir eczacı dokunuşu,  yeni  ve  etkin  bir soluk  ihtiyacı bizi 13 yıl önce  çeşitli araştırmalara ve ar-ge çalışmaları yapmaya itti. Öncelikle ciddi problemlerin yaşandığı alan tespiti yaptık ve ürünlerimizi bu alanlara yönelik geliştirip bugünkü üretime hazır hale getirdik.

  Gelişen ve değişen piyasa koşulları ,ürün skalaları ve kullanıcı profilleri ,son yıllarda artan sağlık problemleri  ve buna bağlı tüketici bilincinin arttığı bu dönemde gün geçtikçe  kimyasal uygulamalar ve ürünlerden uzaklaşılmış  doğaya ve doğala dönüş ve arayış başlamıştır…organik tarım, doğal beslenme, temizlikte dahi kimyasal ve koruyucu içermeyen ,daha çok bitkisel içerikli ürün arayışı başlamıştır. Bu noktadan hareketle çıktığımız yolda uzmanlık alanımız olan bitki ve ya kimyasallardaki etken maddelerin tayinleri, kullanım alanları,etkileri,birbirleriyle veya herhangi bir madde ya da hastalıkla etkileşimlerini inceleme ve belirleme şansı bulduk..Bitkisel demek hiçbir zaman zararsız anlamına gelmemektdir. ilaç moleküllerinde olduğu gibi etkinliği belirleyen faktörlerden en önemlisi dozdur. Bitkisel içerikli karışımlarımızda bitkinin tüm komponentlerine hakim olup gerekli tüm saflaştırma ve arındırma işlemlerini tamamladık. Ürünlerimizdeki zengin içerik ile herhangi bir koruyucu dağıtıcı ya da renk maddesi kullanmaya ihtiyaç duymadan hedeflediğimiz içeriğe ulaşmayı başardık.Kullanıcı yorum,dönüş ve talepleri ile de bugünkü  haline getirdik.

  NaturAren markasına sahip ürünlerimiz tamamen bitki ekstreleri, cold press yağlardan meydana gelmiş olup etkinliğini benzersiz formüllerinden almaktadırlar. Ürünlerimiz tamamen olması gereken elden , uzman eczacılarımız tarafından bilgi birikim yetkinlikle  yürütülen ar-ge çalışmaları sonucunda formülize edilmiş olup  SLS,paraben,koruyucu, renklendirici ,parfüm içermezler.Sadece eczanelerden temin edebileceğiniz ürünlerimizle herhangi bir ısıya veya neme  maruziyet engellenmiş olacak, ilaçların saklama koşullarına uygun şekilde saklanıp size ulaşan ürünlerin kalitesinden ve etkinliğinden emin olacaksınız.  Ederinden fazla ödemeden istediğiniz sonuçları almanın farkına varacaksınız…